270 000 €
10 €/m²
Property 42942 photo 1
Property 42942 photo 2
Property 42942 photo 3
Property 42942 photo 4
Property 42942 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 38 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 25969 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. აშენების პერსპექტივით 640 კვ.მ.

For sale, a large plot of land of 25.969 sq.m in the northern part of Corfu Island, in the area of Aharavi.

The plot is located on a hillside, has about 300 olive trees, and it offers panoramic views of the sea and the northern coast of the island.

Communications were not carried out, however, electricity is at a distance of about 400 m, the water pipe passes along the road located at the foot of the hill.

The plot is buildable and suitable for construction for personal use and investment, as well as for olives production.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46195
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
250 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47381
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
250 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37860
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
220 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46069
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
250 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30567
  • ფართი 11017 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
225 000 € 187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56365
  • ფართი 1202 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
350 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52138
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
230 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58095
  • ფართი 2770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 170 m
იყიდება
270 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63230
  • ფართი 4337 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m

სიახლეების დაგზავნა