50 000 €
100 €/m²
Property 42882 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. on the Euboea island .

The plot is located on the island of Evia, in the town of Kimi

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5184
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
65 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6188
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
45 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42236
  • ფართი 14600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
48 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5176
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
65 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5198
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
66 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37426
  • ფართი 1003 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6184
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
65 000 € 216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6546
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
65 000 € 209 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6548
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6185
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა