80 000 €
100 €/m²
Property 42873 photo 1
Property 42873 photo 2
Property 42873 photo 3
Property 42873 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 800 კვ.მ. on the Euboea island .ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

The plot is located on the island of Evia, in the town of Kimi

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
100 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9440
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
70 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5277
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
75 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6544
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
76 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6020
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 27000 m
იყიდება
100 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32961
  • ფართი 7500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
65 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6188
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
86 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5165
  • ფართი 1322 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
65 000 € 216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6546
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
80 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42873
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა