კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 17500 m² კორფუზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
კორფუს პრეფექტურა
კორფუ
580 000 €
33 €/m²
ობიექტის კოდი
42862
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
17500 m²
რეგიონი
კ.კორფუ
ადგილი
იონის კუნძულები (საბერძნეთი) | კორფუ (კორფუს პრეფექტურა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
3000 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
7 km
მანძილი აეროპორტამდე:
2 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 17500 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
700 000 €
58 €/m²
სასტუმრო 12000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
56994
ფართი
12000 m²
მანძილი ზღვიდან
3500 m
იყიდება
500 000 €
62 €/m²
სასტუმრო 8000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
9740
ფართი
8000 m²
მანძილი ზღვიდან
900 m
იყიდება
750 000 €
12 €/m²
სასტუმრო 60000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
40478
ფართი
60000 m²
მანძილი ზღვიდან
5500 m
იყიდება
650 000 €
10 €/m²
სასტუმრო 60000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
51125
ფართი
60000 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
470 000 €
47 €/m²
სასტუმრო 10000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
47378
ფართი
10000 m²
მანძილი ზღვიდან
1300 m
იყიდება
600 000 €
49 €/m²
სასტუმრო 12044 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
40795
ფართი
12044 m²
მანძილი ზღვიდან
5500 m
იყიდება
800 000 €
160 €/m²
სასტუმრო 5000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
46991
ფართი
5000 m²
მანძილი ზღვიდან
230 m
იყიდება
500 000 €
25 €/m²
სასტუმრო 20000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
4975
ფართი
20000 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
700 000 €
140 €/m²
სასტუმრო 5000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
37791
ფართი
5000 m²
მანძილი ზღვიდან
100 m
იყიდება
550 000 €
57 €/m²
სასტუმრო 9500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
35807
ფართი
9500 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the