750 000 €
1705 €/m²
Property 42740 photo 1
Property 42740 photo 2
Property 42740 photo 3
Property 42740 photo 4
Property 42740 photo 5
Property 42740 photo 6
Property 42740 photo 7
Property 42740 photo 8
Property 42740 photo 9

Details

  • აშენების წელი: 1990
  • რემონტის წელი: 2015
  • დაშორება ზღვიდან: 30 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 440 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2799
  • ფართი 2524 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
850 000 € 515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21810
  • ფართი 1650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
650 000 € 2600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57461
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
650 000 € 1382 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19884
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
650 000 € 722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20963
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
950 000 € 3166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6475
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 050 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6636
  • ფართი 1260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
650 000 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26940
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m

სიახლეების დაგზავნა