850 000 € 720 000 €
2988 €/m²
Property 42721 photo 1
Property 42721 photo 2
Property 42721 photo 3
Property 42721 photo 4
Property 42721 photo 5
Property 42721 photo 6
Property 42721 photo 7
Property 42721 photo 8
Property 42721 photo 9
Property 42721 photo 10
Property 42721 photo 11
Property 42721 photo 12
Property 42721 photo 13
Property 42721 photo 14
Property 42721 photo 15
Property 42721 photo 16
Property 42721 photo 17
Property 42721 photo 18
Property 42721 photo 19
Property 42721 photo 20
Property 42721 photo 21
Property 42721 photo 22
Property 42721 photo 23
Property 42721 photo 24
Property 42721 photo 25
Property 42721 photo 26
Property 42721 photo 27
Property 42721 photo 28
Property 42721 photo 29
Property 42721 photo 30
Property 42721 photo 31
Property 42721 photo 32
Property 42721 photo 33
Property 42721 photo 34
Property 42721 photo 35
Property 42721 photo 36
  • ობიექტის კოდი 42721
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 241 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 241 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 მისაღები ოთახებით, 2 სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები, 2 საშხაპეები. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

2 lovely flats on the 1st whole floor:
Flat №1 (128sq.m) - 1bedroom + wardrobe room + office room, salon and kitchen separate, luxury renovated.
Flat №2 (131sq.m) - 3bedrooms, salon and kitchen separate
On the ground floor have big garage around 60sq.m.

Building has central heating (dizel). Good investment opportunity. Possibility to receive passive income from renting. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 230 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41325
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
839 000 € 3585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46304
  • ფართი 234 m²
  • Rooms 3
იყიდება
780 000 € 5064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41278
  • ფართი 154 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 020 000 € 8500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51528
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
725 000 € 3961 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52248
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 5
იყიდება
810 000 € 5259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41277
  • ფართი 154 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
750 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38958
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 4968 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38532
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
840 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33330
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
930 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39254
  • ფართი 248 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა