170 000 €
1259 €/m²
Property 42717 photo 1
Property 42717 photo 2
Property 42717 photo 3
Property 42717 photo 4
Property 42717 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1993
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 135 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 1384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65238
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
150 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52455
  • ფართი 50 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
170 000 € 1307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37383
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
150 000 € 925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9012
  • ფართი 162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
170 000 € 1259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42717
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
250 000 € 396 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11339
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
180 000 € 622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44995
  • ფართი 289 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
250 000 € 2232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35876
  • ფართი 112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა