65 000 € 55 000 €
6 €/m²
Property 42682 photo 1
Property 42682 photo 2
Property 42682 photo 3
Property 42682 photo 4
Property 42682 photo 5
Property 42682 photo 6
Property 42682 photo 7
Property 42682 photo 8
Property 42682 photo 9
Property 42682 photo 10
Property 42682 photo 11
Property 42682 photo 12

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 28 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8000 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

For sale, a 8000 sq.m land plot in the Sokraki area in the north-east of the island.

The village of Sokraki is located on a hillside, and the plot overlooks the northern part of the island, the Mount Pantokrator, and has a distant sea view.

The plot is divided into two equal parts, so it is possible to build 200 sq.m of living space on each part.

The nearest resort of Ipsos is a 10-minute drive away.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
80 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30078
  • ფართი 3649 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
85 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65540
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
70 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28739
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
55 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27155
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
60 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29945
  • ფართი 4296 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
60 000 € 45 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22878
  • ფართი 3005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
80 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38801
  • ფართი 2006 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
60 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49509
  • ფართი 1360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
95 000 € 95 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31188
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
90 000 € 459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61050
  • ფართი 196 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m

სიახლეების დაგზავნა