იყიდება - კოტეჯი 184 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
400 000 €
2174 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42572
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 184 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 229 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 184 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
395 000 € 2025 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49266
  • ფართი 195 m²
  • Rooms 5
იყიდება
435 000 € 2132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51519
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 3
იყიდება
506 000 € 3123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42992
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 2078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49188
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 6
იყიდება
477 000 € 2981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44300
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33887
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
379 000 € 2165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49267
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48999
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
440 000 € 3098 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49331
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 3281 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39310
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა