1 040 000 €
6190 €/m²
Property 42439 photo 1
Property 42439 photo 2
Property 42439 photo 3
Property 42439 photo 4
Property 42439 photo 5
Property 42439 photo 6
Property 42439 photo 7
Property 42439 photo 8
  • ობიექტის კოდი 42439
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 168 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 95 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 168 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Off-plan project.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 250 000 € 15243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41329
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 300 000 € 4814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47031
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 4
იყიდება
860 000 € 710 000 € 3922 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42255
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 290 000 € 8216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37494
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 380 000 € 9857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38940
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 3886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41726
  • ფართი 229 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44971
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 310 000 € 15232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41335
  • ფართი 86 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 211 000 € 5685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41319
  • ფართი 213 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
840 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41254
  • ფართი 168 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა