650 000 €
3801 €/m²
Property 42437 photo 1
Property 42437 photo 2
Property 42437 photo 3
Property 42437 photo 4
Property 42437 photo 5
Property 42437 photo 6
  • ობიექტის კოდი 42437
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 171 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 171 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
890 000 € 7235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56458
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
იყიდება
690 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48936
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
525 000 € 5526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43705
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
950 000 € 890 000 € 5668 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44294
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44287
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
839 000 € 3585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46304
  • ფართი 234 m²
  • Rooms 3
იყიდება
545 000 € 3044 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45058
  • ფართი 179 m²
  • Rooms 4
იყიდება
705 000 € 4862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46531
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
648 000 € 3724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46927
  • ფართი 174 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44971
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა