იყიდება - კოტეჯი 366 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
2 150 000 €
5874 €/m²
Property 42435 photo 1
Property 42435 photo 2
Property 42435 photo 3
Property 42435 photo 4
Property 42435 photo 5
Property 42435 photo 6
Property 42435 photo 7
Property 42435 photo 8
Property 42435 photo 9
Property 42435 photo 10
  • ობიექტის კოდი 42435
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 366 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 535 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 366 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Delivery project - December 2020.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 820 000 € 5352 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24887
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 150 000 € 5874 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42435
  • ფართი 366 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 800 000 € 3938 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42132
  • ფართი 711 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 150 000 € 8113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38326
  • ფართი 265 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 700 000 € 3524 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42131
  • ფართი 766 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 131 289 € 4613 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45528
  • ფართი 462 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 800 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19012
  • ფართი 616 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
2 350 000 € 7121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44085
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 900 000 € 5451 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38719
  • ფართი 532 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 000 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35703
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა