იყიდება - კოტეჯი 249 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 400 000 €
5622 €/m²
Property 42409 photo 1
Property 42409 photo 2
Property 42409 photo 3
Property 42409 photo 4
Property 42409 photo 5
Property 42409 photo 6
Property 42409 photo 7
Property 42409 photo 8
Property 42409 photo 9
Property 42409 photo 10
Property 42409 photo 11
  • ობიექტის კოდი 42409
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 249 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 288 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2014
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 249 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 500 000 € 3409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52362
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 350 000 € 3426 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52372
  • ფართი 394 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 170 000 € 6573 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21570
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 900 000 € 6333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25113
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 3870 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45697
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 200 000 € 3428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45194
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 250 000 € 4863 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44171
  • ფართი 257 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 300 000 € 3457 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46235
  • ფართი 376 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 711 000 € 6067 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41307
  • ფართი 282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 750 000 € 1 450 000 € 5576 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38319
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა