650 000 €
3714 €/m²
Property 42405 photo 1
Property 42405 photo 2
Property 42405 photo 3
Property 42405 photo 4
Property 42405 photo 5
Property 42405 photo 6
Property 42405 photo 7
Property 42405 photo 8
Property 42405 photo 9
Property 42405 photo 10
  • ობიექტის კოდი 42405
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 175 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 175 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 4077 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45562
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 3554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49563
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
545 000 € 4579 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52530
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 4
იყიდება
680 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52188
  • ფართი 221 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 6159 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51193
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
700 000 € 6422 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45131
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49253
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
860 000 € 4455 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52089
  • ფართი 193 m²
  • Rooms 4
იყიდება
525 000 € 5526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43705
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
845 000 € 8711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51526
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა