იყიდება - კოტეჯი 885 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
4 500 000 € 3 900 000 €
4407 €/m²
Property 42403 photo 1
Property 42403 photo 2
Property 42403 photo 3
Property 42403 photo 4
Property 42403 photo 5
Property 42403 photo 6
Property 42403 photo 7
Property 42403 photo 8
Property 42403 photo 9
Property 42403 photo 10
Property 42403 photo 11
Property 42403 photo 12
Property 42403 photo 13
Property 42403 photo 14
  • ობიექტის კოდი 42403
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 885 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 911 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2017
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 885 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

ვიდეო

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
4 500 000 € 3 900 000 € 4406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42403
  • ფართი 885 m²
  • Rooms 5
იყიდება
4 000 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52521
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
6 000 000 € 5976 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49871
  • ფართი 1004 m²
  • Rooms 7
იყიდება
4 000 000 € 6482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49278
  • ფართი 617 m²
  • Rooms 9
იყიდება
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25784
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
6 245 000 € 13877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46120
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
5 200 000 € 52000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33190
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
3 800 000 € 5156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49062
  • ფართი 737 m²
  • Rooms 2
იყიდება
5 995 000 € 5995 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47610
  • ფართი 1000 m²
  • Rooms 10
იყიდება
5 493 600 € 8400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28885
  • ფართი 654 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა