250 000 €
2358 €/m²
Property 42395 photo 1
Property 42395 photo 2
Property 42395 photo 3
Property 42395 photo 4
Property 42395 photo 5
Property 42395 photo 6
Property 42395 photo 7
Property 42395 photo 8
Property 42395 photo 9
Property 42395 photo 10
Property 42395 photo 11
Property 42395 photo 12
Property 42395 photo 13
Property 42395 photo 14
Property 42395 photo 15
Property 42395 photo 16
Property 42395 photo 17
Property 42395 photo 18
Property 42395 photo 19
Property 42395 photo 20
Property 42395 photo 21
  • ობიექტის კოდი 42395
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 106 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 106 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
280 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46191
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 3484 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55971
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 3289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52050
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
245 000 € 2207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56912
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
235 000 € 2732 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52312
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 3888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44950
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
280 000 € 915 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63204
  • ფართი 306 m²
იყიდება
373 680 € 3460 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52435
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
235 000 € 2582 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51525
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 2
იყიდება
355 000 € 4437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45572
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა