მოთხოვნით
Property 42344 photo 1
Property 42344 photo 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 700 000 € 141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60580
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
95 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57684
  • ფართი 5002 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
90 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60214
  • ფართი 1047 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
380 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57913
  • ფართი 14529 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
28 500 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56819
  • ფართი 1226 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
85 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65424
  • ფართი 708 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
250 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64098
  • ფართი 4162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
225 000 € 187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56365
  • ფართი 1202 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
700 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56994
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
100 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58138
  • ფართი 1700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა