300 000 €
384 €/m²
Property 42337 photo 1
Property 42337 photo 2
Property 42337 photo 3
Property 42337 photo 4
Property 42337 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 780 კვ.მ. in Ionian Islands. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

For sale

Land 780 sq.meters in the village of Kariotes in the east of Lefkada island.

The plot is located just a few steps from the sea - 50 meters.

The plot is within the residential zone and is builable.

All infrastructure is within walking distance.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42337
  • ფართი 780 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
300 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22898
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
265 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43884
  • ფართი 4413 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
320 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42128
  • ფართი 3820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
250 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15786
  • ფართი 4010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
250 000 € 135 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15788
  • ფართი 1840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა