775 000 €
9012 €/m²
Property 42318 photo 1
  • ობიექტის კოდი 42318
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 86 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 86 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

West garden view.

The complex has a communal pool.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
850 000 € 7024 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44952
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
649 000 € 4635 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41451
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
680 000 € 578 000 € 3958 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41699
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
880 000 € 4334 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45132
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
940 000 € 5280 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41662
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 3
იყიდება
680 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52188
  • ფართი 221 m²
  • Rooms 4
იყიდება
748 580 € 4678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46829
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
770 000 € 3793 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40396
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
930 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39254
  • ფართი 248 m²
  • Rooms 4
იყიდება
780 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45694
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა