550 000 €
11224 €/m²
Property 42315 photo 1
Property 42315 photo 2
Property 42315 photo 3
Property 42315 photo 4
Property 42315 photo 5
Property 42315 photo 6
Property 42315 photo 7
Property 42315 photo 8
  • ობიექტის კოდი 42315
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 49 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 49 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

West side sea view.

The complex has a communal pool.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 6422 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45131
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 3
იყიდება
620 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50523
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
531 508 € 4392 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46828
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
555 000 € 4703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49702
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 2
იყიდება
720 000 € 4556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46939
  • ფართი 158 m²
  • Rooms 4
იყიდება
735 000 € 8546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42316
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 3801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42437
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 250 € 4515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56122
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
640 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51939
  • ფართი 172 m²
  • Rooms 4
იყიდება
480 000 € 2944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52060
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა