860 000 € 710 000 €
3923 €/m²
Property 42255 photo 1
Property 42255 photo 2
Property 42255 photo 3
Property 42255 photo 4
Property 42255 photo 5
Property 42255 photo 6
Property 42255 photo 7
Property 42255 photo 8
Property 42255 photo 9
Property 42255 photo 10
Property 42255 photo 11
  • ობიექტის კოდი 42255
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 181 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 80 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 53 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 181 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ONLY 80M FROM THE BEACH - NO VAT! 

Features:

  • - VRV system
  • - Underfloor heating
  • - Home automation
  • - Covered balcony
  • - Gated complex
  • - Parking area

The project is located in the heart of Limassol’s Germasogeia tourist area, only 80m from the ever-popular Dasoudi park beach, and in one of the city’s most bustling, cosmopolitan neighbourhoods with open view to the sea. Residents will enjoy being a stone’s throw from the beautiful beachfront promenade and the sandy Blue Flag beach of Dasoudi as well as having all nearby amenities within easy reach. Public and private schools, high-end cafés, supermarkets, upscale shops and vibrant nightlife are all a short walk or drive away. 

COVERED AREA (m2) 134
COVERED VERANDA (m2) 27,5
STORAGE AREA (m2) 21
COMMON AREA (m2) 17

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
860 000 € 4455 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52089
  • ფართი 193 m²
  • Rooms 4
იყიდება
690 000 € 4539 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55978
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
911 000 € 846 000 € 3990 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33867
  • ფართი 212 m²
  • Rooms 4
იყიდება
725 000 € 3961 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52248
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 5
იყიდება
708 000 €
  • ობიექტის კოდი 42422
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 221 000 € 7182 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39435
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 8947 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41552
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 7024 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44952
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
720 000 € 4556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46939
  • ფართი 158 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 040 000 € 6190 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42439
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა