1 031 000 €
6404 €/m²
Property 42230 photo 1
Property 42230 photo 2
Property 42230 photo 3
Property 42230 photo 4
Property 42230 photo 5
Property 42230 photo 6
Property 42230 photo 7
Property 42230 photo 8
Property 42230 photo 9
  • ობიექტის კოდი 42230
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 161 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • აშენების წელი: 2017
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 161 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

 Elite Home offers luxury residences catering to various budgets and needs. Without exception, all of the residences feature a large master bedroom with an en suite bathroom and extensive closet space.

Beautifully, yet intelligently designed, to help you make the most of space and comfort; all apartments have a modern open plan design and benefit from sea views throughout their entire length, particularly from the spacious covered terraces.

All residences offer generous living space. Each apartment comes with an exclusive 28-33 square meters of individual basement space for residents to use as they wish. This private area has light emanating windows and can be used as a maid’s room, utility room, storage room, wine cellar or combinations thereof. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 150 000 € 6886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41265
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 290 000 € 5890 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41663
  • ფართი 219 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 6338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55950
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
880 000 € 4334 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45132
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
925 000 € 4625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48660
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 430 286 € 7815 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49737
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 5
იყიდება
893 000 € 3899 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41310
  • ფართი 229 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
950 000 € 4077 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45562
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 4
იყიდება
860 000 € 3150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46527
  • ფართი 273 m²
  • Rooms 3
იყიდება
840 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41254
  • ფართი 168 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა