430 000 €
43 €/m²
Property 42191 photo 1
Property 42191 photo 2
Property 42191 photo 3
Property 42191 photo 4
Property 42191 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 29 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10000 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 320 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37195
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
450 000 € 180 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4068
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
500 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9740
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
405 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34064
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
350 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35766
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
465 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24097
  • ფართი 6260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
430 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42191
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
550 000 € 98 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65531
  • ფართი 5565 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
470 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47378
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
600 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45278
  • ფართი 14530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა