იყიდება - კოტეჯი 450 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 250 000 €
5000 €/m²
Property 42156 photo 1
Property 42156 photo 2
Property 42156 photo 3
Property 42156 photo 4
Property 42156 photo 5
  • ობიექტის კოდი 42156
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 450 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 809 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 450 კვ.მ in Limassol. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

GROSS AREA DATA

- Plot size: 809m2

- Bedrooms: 5

- Property levels: 4

- Car parking 2(covered 40 m2)

- Covered area: 354m2

- Covered verandas: 56m2

- Total covered area: 450m2

Top Floor 78.9 sq.m

-3 bedrooms -each bedroom with own bathroom/ w.c.

-master bedroom with veranda

-veranda size is 10.6 sq. m

-the secondary 2 bedrooms have a glass wall for a perfect view

-lift

Level Floor 82 sq. m. /Ground Floor

-kitchen

-dining room

-living room

-toilet

-swimming pool (32 sq. m )

-covered veranda 13.1 sq. m.(on the living room side)

-veranda on the kitchen side 5.2 sq. m. (partially covered)

Underground floor 122.2 sq.m. /Basement floor

-living room

-play/room

-bedroom no.4 with bathroom /WC

-gymnastic room

-warehouse

-mechanical room for the pool

-room service/kitchen

-44.22 sq.m mostly uncovered veranda

Lower pool floor

-35 cm depth the overflow pool

-guest room bedroom

-storage

-w.c. /bathroom

-BBQ area

-mechanical pool room

-outside living room /by the pool

-bar on the swimming pool with chairs inside the pool

-swimming pool size approx. 59 sq.m.(1.40 height up to 0.78 cm height)

-stairs inside the swimming pool

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 950 000 € 6344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52522
  • ფართი 465 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 000 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30357
  • ფართი 472 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 000 000 € 5405 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26804
  • ფართი 370 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 850 000 € 7894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52351
  • ფართი 361 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 800 000 € 3938 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42132
  • ფართი 711 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 700 000 € 5567 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36966
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 400 000 € 3767 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48815
  • ფართი 637 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 500 000 € 9363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46076
  • ფართი 267 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 500 000 € 5952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23740
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
2 890 000 € 10509 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19768
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 110 m

სიახლეების დაგზავნა