იყიდება - კოტეჯი 711 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 800 000 €
3938 €/m²
Property 42132 photo 1
Property 42132 photo 2
Property 42132 photo 3
Property 42132 photo 4
Property 42132 photo 5
Property 42132 photo 6
Property 42132 photo 7
Property 42132 photo 8
Property 42132 photo 9
Property 42132 photo 10
Property 42132 photo 11
Property 42132 photo 12
Property 42132 photo 13
Property 42132 photo 14
Property 42132 photo 15
Property 42132 photo 16
Property 42132 photo 17
Property 42132 photo 18
Property 42132 photo 19
Property 42132 photo 20
Property 42132 photo 21
Property 42132 photo 22
Property 42132 photo 23
Property 42132 photo 24
Property 42132 photo 25
Property 42132 photo 26
Property 42132 photo 27
  • ობიექტის კოდი 42132
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 711 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 885 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 711 კვ.მ in Limassol. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Location: Moutagiaka - Limassol
6-bedroom villa. Advantage: Located on the hill. It has beautiful sea and city view, surrounded
with green areas. 5 minutes away from the beach
➢ Elite project of 3 luxury homes
➢ Private and serene location combining mountain and perfect sea views
➢ 6-bedroom villas with private swimming pools and landscaped gardens

იყიდება
2 800 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19012
  • ფართი 616 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
2 500 000 € 5952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23740
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
2 900 000 € 4414 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31220
  • ფართი 657 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
3 200 000 € 5387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24873
  • ფართი 594 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23669
  • ფართი 676 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 890 000 € 10509 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19768
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 110 m
იყიდება
2 930 000 € 5232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41276
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 350 000 € 7121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44085
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 700 000 € 7341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43977
  • ფართი 504 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 450 000 € 4711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28701
  • ფართი 520 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა