იყიდება - კოტეჯი 766 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 700 000 €
3525 €/m²
Property 42131 photo 1
Property 42131 photo 2
Property 42131 photo 3
Property 42131 photo 4
Property 42131 photo 5
Property 42131 photo 6
Property 42131 photo 7
Property 42131 photo 8
Property 42131 photo 9
Property 42131 photo 10
Property 42131 photo 11
Property 42131 photo 12
Property 42131 photo 13
Property 42131 photo 14
Property 42131 photo 15
Property 42131 photo 16
Property 42131 photo 17
Property 42131 photo 18
Property 42131 photo 19
Property 42131 photo 20
Property 42131 photo 21
Property 42131 photo 22
Property 42131 photo 23
Property 42131 photo 24
Property 42131 photo 25
Property 42131 photo 26
Property 42131 photo 27
Property 42131 photo 28
  • ობიექტის კოდი 42131
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 766 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1015 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 766 კვ.მ in Limassol. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

6-bedroom villa. Advantage: Located on the hill. It has beautiful sea and city view, surrounded
with green areas. 5 minutes away from the beach
➢ Elite project of 3 luxury homes
➢ Private and serene location combining mountain and perfect sea views
➢ 6-bedroom villas with private swimming pools and landscaped gardens
➢ Gym area
➢ Sauna Villa No.2
➢ Maid’s room
➢ Covered parking

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 300 000 € 3285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44452
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 950 000 € 7040 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9625
  • ფართი 419 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
2 700 000 € 9642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47735
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 801 000 € 5775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45599
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 400 000 € 5333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30578
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 700 000 € 7341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43977
  • ფართი 504 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 700 000 € 5567 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36966
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 500 000 € 3 000 000 € 6896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49145
  • ფართი 435 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 420 000 € 5029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23664
  • ფართი 680 m²
  • Rooms 7
გირჩევთ იყიდება
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26924
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m

სიახლეების დაგზავნა