იყიდება - კოტეჯი 183 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
390 000 €
2131 €/m²
Property 42117 photo 1
Property 42117 photo 2
Property 42117 photo 3
Property 42117 photo 4
Property 42117 photo 5
Property 42117 photo 6
Property 42117 photo 7
Property 42117 photo 8
Property 42117 photo 9
Property 42117 photo 10
Property 42117 photo 11
Property 42117 photo 12
Property 42117 photo 13
Property 42117 photo 14
Property 42117 photo 15
Property 42117 photo 16
Property 42117 photo 17
Property 42117 photo 18
Property 42117 photo 19
  • ობიექტის კოდი 42117
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 183 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 183 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

1 Master Bedroom with walk in closet on ground floor

2 Bedroom on upper floor one Master one normal

Shower by the swimming pool

Covered Parking: 1

Uncovered Parking: Yes

Beautiful landscaped garden

Swimming Pool: Private 8 x 4

Balconies

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
372 000 € 2021 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32960
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 1619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45375
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 2100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29146
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
350 000 € 1038 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45213
  • ფართი 337 m²
  • Rooms 4
იყიდება
448 000 € 2871 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52540
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
547 000 € 2452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42233
  • ფართი 223 m²
  • Rooms 4
იყიდება
315 000 € 2100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32904
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
580 000 € 3558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52036
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
540 000 € 4153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38466
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 1984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49206
  • ფართი 199 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა