75 000 €
121 €/m²
Property 42006 photo 1
Property 42006 photo 2
Property 42006 photo 3
Property 42006 photo 4
Property 42006 photo 5
Property 42006 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 27 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 616 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
90 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47076
  • ფართი 1206 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
90 000 € 459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61050
  • ფართი 196 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m
იყიდება
90 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25480
  • ფართი 2020 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
85 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23919
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
110 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42864
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
90 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60214
  • ფართი 1047 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
100 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42008
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
95 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43619
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
65 000 € 55 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42682
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
80 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47353
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა