110 000 €
7 €/m²
Property 41976 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3250 m

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 14700 კვ.მ. in Ionian Islands. აშენების პერსპექტივით 300 კვ.მ.

The land is located in Kefalonia in Dilinata area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
130 000 € 189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15789
  • ფართი 685 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
138 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43883
  • ფართი 988 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
150 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14455
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
110 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41976
  • ფართი 14700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3250 m
იყიდება
140 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63399
  • ფართი 1170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
150 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15787
  • ფართი 1010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
128 000 € 164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43882
  • ფართი 778 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა