იყიდება - სასტუმრო 11875 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა
1 200 000 €
101 €/m²
Property 4197 photo 1
Property 4197 photo 2
Property 4197 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 11875 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა