იყიდება - კოტეჯი 220 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
525 000 €
2386 €/m²
Property 41961 photo 1
Property 41961 photo 2
Property 41961 photo 3
Property 41961 photo 4
Property 41961 photo 5
Property 41961 photo 6
Property 41961 photo 7
Property 41961 photo 8
Property 41961 photo 9
Property 41961 photo 10
Property 41961 photo 11
Property 41961 photo 12
Property 41961 photo 13
Property 41961 photo 14
Property 41961 photo 15
Property 41961 photo 16
  • ობიექტის კოდი 41961
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 220 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 250 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2002
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 220 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
525 000 € 2763 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52315
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
675 000 € 3648 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41846
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
595 000 € 4131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49135
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 2879 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49202
  • ფართი 191 m²
  • Rooms 5
იყიდება
600 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36061
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
430 000 € 2945 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45103
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 1894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38349
  • ფართი 322 m²
  • Rooms 6
იყიდება
430 000 € 2457 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44811
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
448 000 € 2871 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52540
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
490 500 € 3503 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46008
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m

სიახლეების დაგზავნა