იყიდება - კოტეჯი 185 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
675 000 €
3649 €/m²
Property 41846 photo 1
Property 41846 photo 2
Property 41846 photo 3
Property 41846 photo 4
  • ობიექტის კოდი 41846
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 185 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 355 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 185 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 2580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52359
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 4687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45727
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 4
იყიდება
575 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49301
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
979 200 €
  • ობიექტის კოდი 37211
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 4
იყიდება
720 000 € 3185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50701
  • ფართი 226 m²
  • Rooms 4
იყიდება
575 000 € 1949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39213
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 8
იყიდება
880 000 € 3087 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35346
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 5
იყიდება
695 000 € 625 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32890
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
850 000 € 3777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49205
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 5
იყიდება
770 000 € 4502 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52034
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა