350 000 €
2823 €/m²
Property 41794 photo 1
Property 41794 photo 2
Property 41794 photo 3
Property 41794 photo 4
Property 41794 photo 5
  • ობიექტის კოდი 41794
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 124 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო
  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 124 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
425 000 € 4619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52525
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 3061 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49653
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 6538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52023
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
465 000 € 3019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46528
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 3960 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52529
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
480 000 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45123
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
326 000 € 2295 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51953
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
460 000 € 5168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52061
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50616
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48824
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა