890 000 €
3886 €/m²
Property 41726 photo 1
Property 41726 photo 2
Property 41726 photo 3
Property 41726 photo 4
Property 41726 photo 5
Property 41726 photo 6
Property 41726 photo 7
Property 41726 photo 8
Property 41726 photo 9
Property 41726 photo 10
Property 41726 photo 11
  • ობიექტის კოდი 41726
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 229 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 55 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 229 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 323 000 € 4424 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41320
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
875 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56071
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 300 000 € 4814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47031
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 135 000 € 9956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46074
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 3
იყიდება
770 000 € 3793 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40396
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 3692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37244
  • ფართი 325 m²
  • Rooms 3
იყიდება
730 000 € 4478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42489
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45693
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
790 000 € 2904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45941
  • ფართი 272 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 7235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56458
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა