570 000 €
3725 €/m²
Property 41724 photo 1
Property 41724 photo 2
Property 41724 photo 3
Property 41724 photo 4
Property 41724 photo 5
  • ობიექტის კოდი 41724
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 153 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 55 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 153 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Available apartments:

The apartment room 101, of 151 sq.m. 550,000 €- RESERVED
The apartment number 102 , of 153 sq.m 610,000 €- available

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 5084 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44286
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 3649 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45603
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 000 € 1992 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51952
  • ფართი 266 m²
  • Rooms 4
იყიდება
735 000 € 8546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42316
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
680 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52188
  • ფართი 221 m²
  • Rooms 4
იყიდება
690 000 € 4539 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55978
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
465 000 € 3019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46528
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 4
იყიდება
585 000 € 2232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43905
  • ფართი 262 m²
  • Rooms 4
იყიდება
780 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45694
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 4297 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44293
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა