იყიდება - კოტეჯი 185 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 400 000 € 1 200 000 €
6486 €/m²
Property 41720 photo 1
Property 41720 photo 2
Property 41720 photo 3
Property 41720 photo 4
Property 41720 photo 5
Property 41720 photo 6
Property 41720 photo 7
Property 41720 photo 8
Property 41720 photo 9
Property 41720 photo 10
Property 41720 photo 11
Property 41720 photo 12
Property 41720 photo 13
Property 41720 photo 14
Property 41720 photo 15
Property 41720 photo 16
Property 41720 photo 17
Property 41720 photo 18
Property 41720 photo 19
Property 41720 photo 20
Property 41720 photo 21
Property 41720 photo 22
  • ობიექტის კოდი 41720
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 185 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 400 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 630 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 185 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

There is jacuzzi outside. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 800 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44621
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 400 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39541
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 779 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47005
  • ფართი 1540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
2 000 000 € 4255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32895
  • ფართი 470 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 500 000 € 1 200 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25093
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 500 000 € 7500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44592
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 200 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52425
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 000 000 € 5405 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26804
  • ფართი 370 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 995 000 € 6313 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33352
  • ფართი 316 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16 m
იყიდება
1 350 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39898
  • ფართი 512 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა