620 000 € 580 000 €
5800 €/m²
Property 41713 photo 1
Property 41713 photo 2
Property 41713 photo 3
Property 41713 photo 4
Property 41713 photo 5
Property 41713 photo 6
Property 41713 photo 7
Property 41713 photo 8
Property 41713 photo 9
Property 41713 photo 10
Property 41713 photo 11
Property 41713 photo 12
Property 41713 photo 13
Property 41713 photo 14
Property 41713 photo 15
Property 41713 photo 16
Property 41713 photo 17
Property 41713 photo 18
Property 41713 photo 19
Property 41713 photo 20
Property 41713 photo 21
Property 41713 photo 22
Property 41713 photo 23
Property 41713 photo 24
Property 41713 photo 25
  • ობიექტის კოდი 41713
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 100 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2014
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
678 030 € 4644 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56588
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45573
  • ფართი 198 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 622 € 4279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49738
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 2
იყიდება
650 000 € 3801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42437
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 € 4807 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45726
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
925 000 € 4625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48660
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 6500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50617
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
600 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44287
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50523
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44971
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა