620 000 € 580 000 €
5800 €/m²
Property 41712 photo 1
Property 41712 photo 2
Property 41712 photo 3
Property 41712 photo 4
Property 41712 photo 5
Property 41712 photo 6
Property 41712 photo 7
Property 41712 photo 8
Property 41712 photo 9
Property 41712 photo 10
Property 41712 photo 11
Property 41712 photo 12
Property 41712 photo 13
Property 41712 photo 14
Property 41712 photo 15
Property 41712 photo 16
Property 41712 photo 17
Property 41712 photo 18
Property 41712 photo 19
Property 41712 photo 20
Property 41712 photo 21
  • ობიექტის კოდი 41712
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 100 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2014
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
815 000 € 6791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54578
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
860 000 € 3150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46527
  • ფართი 273 m²
  • Rooms 3
იყიდება
640 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51939
  • ფართი 172 m²
  • Rooms 4
იყიდება
860 000 € 710 000 € 3922 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42255
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4
იყიდება
678 030 € 4644 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56588
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
574 000 € 5917 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49050
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
877 000 € 2884 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50531
  • ფართი 304 m²
  • Rooms 4
იყიდება
510 000 € 3722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52332
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3
იყიდება
690 000 € 4539 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55978
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46938
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა