620 000 €
6200 €/m²
Property 41711 photo 1
Property 41711 photo 2
Property 41711 photo 3
Property 41711 photo 4
Property 41711 photo 5
Property 41711 photo 6
Property 41711 photo 7
Property 41711 photo 8
Property 41711 photo 9
Property 41711 photo 10
Property 41711 photo 11
Property 41711 photo 12
Property 41711 photo 13
Property 41711 photo 14
Property 41711 photo 15
Property 41711 photo 16
Property 41711 photo 17
Property 41711 photo 18
Property 41711 photo 19
  • ობიექტის კოდი 41711
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 100 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2014
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
678 030 € 4644 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56588
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
700 000 € 3804 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51967
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46938
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 4297 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44293
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 4
იყიდება
640 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51939
  • ფართი 172 m²
  • Rooms 4
იყიდება
637 500 € 5100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45127
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 3
იყიდება
690 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48936
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
670 000 € 6203 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55944
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
545 547 € 5682 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52379
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
877 000 € 2884 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50531
  • ფართი 304 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა