680 000 € 578 000 €
3959 €/m²
Property 41699 photo 1
Property 41699 photo 2
  • ობიექტის კოდი 41699
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 146 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 146 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment has a roof garden of 74sq.m with a private swimming pool on the top floor.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
637 500 € 5100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45127
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 3
იყიდება
851 000 € 6211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44118
  • ფართი 137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
640 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51939
  • ფართი 172 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 11224 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42315
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 2
იყიდება
790 000 € 2791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45676
  • ფართი 283 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
650 000 € 3282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45573
  • ფართი 198 m²
  • Rooms 4
იყიდება
545 000 € 4067 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41721
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 3
იყიდება
900 000 € 6338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55950
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
930 000 € 4581 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45134
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 7798 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44979
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა