318 000 €
3212 €/m²
Property 41691 photo 1
Property 41691 photo 2
Property 41691 photo 3
Property 41691 photo 4
Property 41691 photo 5
Property 41691 photo 6
Property 41691 photo 7
Property 41691 photo 8
Property 41691 photo 9
Property 41691 photo 10
Property 41691 photo 11
Property 41691 photo 12
Property 41691 photo 13
  • ობიექტის კოდი 41691
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 99 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2012
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 99 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 2260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49190
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
298 000 € 1278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52506
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 3
იყიდება
314 150 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52043
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 1077 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64775
  • ფართი 399 m²
იყიდება
270 000 € 2045 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52465
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
326 000 € 2295 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51953
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
265 000 € 2598 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52309
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 4
იყიდება
280 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52131
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
297 500 € 2458 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52049
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 399 000 € 3990 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47229
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა