2 280 000 €
7037 €/m²
Property 41664 photo 1
Property 41664 photo 2
Property 41664 photo 3
Property 41664 photo 4
Property 41664 photo 5
Property 41664 photo 6
Property 41664 photo 7
  • ობიექტის კოდი 41664
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 324 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • იატაკქვეშა გათბობა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 324 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მერვე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 060 000 € 17166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41351
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 500 000 € 12690 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45147
  • ფართი 197 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 000 000 € 14705 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43628
  • ფართი 136 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
1 850 000 € 14919 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41336
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 760 000 € 15862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41343
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 620 000 € 15688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41337
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 010 000 € 16750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41342
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 840 000 € 17005 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41361
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 920 000 € 16781 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41360
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 150 000 € 2221 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51111
  • ფართი 968 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა