1 290 000 €
5890 €/m²
Property 41663 photo 1
Property 41663 photo 2
Property 41663 photo 3
Property 41663 photo 4
Property 41663 photo 5
  • ობიექტის კოდი 41663
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 219 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 219 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 6857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54581
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 250 000 € 15243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41329
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 100 000 € 4074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20274
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 330 000 € 8692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37609
  • ფართი 153 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 600 000 € 5245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56973
  • ფართი 305 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 250 000 € 10245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24584
  • ფართი 122 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 550 000 € 10264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44656
  • ფართი 151 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 250 000 € 6793 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9798
  • ფართი 184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 750 000 € 1 400 000 € 7486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46223
  • ფართი 187 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 8387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44953
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა