940 000 €
5281 €/m²
Property 41662 photo 1
Property 41662 photo 2
Property 41662 photo 3
Property 41662 photo 4
Property 41662 photo 5
Property 41662 photo 6
  • ობიექტის კოდი 41662
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 178 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 178 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
767 500 € 8527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29394
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 300 000 € 3651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56476
  • ფართი 356 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 350 000 € 5094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41267
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45693
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 330 000 € 8692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37609
  • ფართი 153 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 340 000 € 6320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55952
  • ფართი 212 m²
  • Rooms 5
იყიდება
760 000 € 6178 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39938
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 3
იყიდება
900 000 € 11250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44955
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 2
იყიდება
860 000 € 4455 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52089
  • ფართი 193 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 211 000 € 5685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41319
  • ფართი 213 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა