850 000 €
8947 €/m²
Property 41552 photo 1
Property 41552 photo 2
Property 41552 photo 3
Property 41552 photo 4
Property 41552 photo 5
Property 41552 photo 6
Property 41552 photo 7
Property 41552 photo 8
Property 41552 photo 9
Property 41552 photo 10
Property 41552 photo 11
Property 41552 photo 12
Property 41552 photo 13
Property 41552 photo 14
Property 41552 photo 15
Property 41552 photo 16
Property 41552 photo 17
Property 41552 photo 18
  • ობიექტის კოდი 41552
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 95 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 95 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
690 000 € 4539 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55978
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
792 000 € 9658 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38863
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 2
იყიდება
708 000 €
  • ობიექტის კოდი 42422
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
735 000 € 4016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45561
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 4
იყიდება
698 000 € 4204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45770
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
711 000 € 4740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41313
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
760 000 € 6178 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39938
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 3
იყიდება
893 000 € 3899 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41310
  • ფართი 229 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
1 230 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41325
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
930 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39254
  • ფართი 248 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა