იყიდება - კოტეჯი 320 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
970 000 €
3031 €/m²
Property 41547 photo 1
Property 41547 photo 2
Property 41547 photo 3
Property 41547 photo 4
Property 41547 photo 5
Property 41547 photo 6
Property 41547 photo 7
Property 41547 photo 8
Property 41547 photo 9
Property 41547 photo 10
Property 41547 photo 11
Property 41547 photo 12
Property 41547 photo 13
Property 41547 photo 14
Property 41547 photo 15
Property 41547 photo 16
Property 41547 photo 17
Property 41547 photo 18
Property 41547 photo 19
Property 41547 photo 20
  • ობიექტის კოდი 41547
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 320 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 520 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2007
  • რემონტის წელი: 2017
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 320 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42080
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 6046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56076
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 3708 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45570
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
979 200 €
  • ობიექტის კოდი 37211
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 4
იყიდება
980 000 € 3277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42227
  • ფართი 299 m²
  • Rooms 5
იყიდება
900 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32799
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
930 000 € 4428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43256
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52425
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43809
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 100 000 € 3142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44472
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა