იყიდება - კოტეჯი 220 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
780 000 €
3545 €/m²
Property 41527 photo 1
Property 41527 photo 2
Property 41527 photo 3
Property 41527 photo 4
Property 41527 photo 5
  • ობიექტის კოდი 41527
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 220 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1500 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 220 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, 2 მისაღები ოთახებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 1444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23525
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
700 000 € 2928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48517
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
970 000 € 3031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41547
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
890 000 € 4684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10824
  • ფართი 190 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
635 000 € 2634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51912
  • ფართი 241 m²
  • Rooms 4
იყიდება
727 685 € 2876 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9351
  • ფართი 253 m²
  • Rooms 5
იყიდება
632 875 € 4163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33761
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 € 3947 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23745
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
780 000 € 3561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49776
  • ფართი 219 m²
  • Rooms 7
იყიდება
740 000 € 3894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32813
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა