611 000 €
3339 €/m²
Property 41448 photo 1
Property 41448 photo 2
Property 41448 photo 3
  • ობიექტის კოდი 41448
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 183 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2020
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 650 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 183 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

This stylish residential and commercial luxury building is designed to offer residents a refined urban living experience. The project is an elegant masterpiece that consists of 28 luxurious units: 1-, 2-, 3- bedroom apartments and 3 bedroom penthouses with its own roof terrace and private pools. The carefully designed master plan and high quality finishing materials, coupled with an outstanding design, will satisfy those who value true comfort and style. The residents will enjoy spacious layouts and ample facilities such as common swimming pool, gym and covered parking. Solid wood parquet floors, marble bathrooms, high-quality kitchens, built-in wardrobes and ceilings more than 3 meters, are only few of the many advantages this project offers making it ideal for your lifestyle and investment purposes.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
545 547 € 5682 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52379
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 720 000 € 2987 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42721
  • ფართი 241 m²
  • Rooms 6
იყიდება
708 000 €
  • ობიექტის კოდი 42422
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
577 000 € 4507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50002
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 250 € 4515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56122
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49253
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
665 000 € 4925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43979
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
890 000 € 7235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56458
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
იყიდება
775 000 € 9011 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42318
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
900 000 € 3797 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49700
  • ფართი 237 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა