2 960 000 €
17011 €/m²
Property 41364 photo 1
Property 41364 photo 2
Property 41364 photo 3
  • ობიექტის კოდი 41364
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 174 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 18
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 174 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

Designing luxury residences of such beauty and providing an intelligent, systematic and fully functional design that truly inspires the soul through creativity, elegance and style. Is created for those who live, work and play in place that represents the fast pace of a city and lifestyle of a Mediterranean resort. The new prestigious beachfront towers in Limassol are located in one of the most sought after neighborhoods with the best 5-star hotels — Amathus Beach Hotel and Four Season. The project is conveniently positioned in a carefully selected, quiet, and safe neighborhood in one of the most prestigious areas of Limassol city. This contemporary development is inspired by unobstructed sea and city view, surrounded by picturesque green landscape.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 400 000 € 17391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41362
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 400 000 € 14201 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24949
  • ფართი 169 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 880 000 € 17245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41365
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 620 000 € 15688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41337
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
4 390 000 € 12507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32903
  • ფართი 351 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 980 000 € 17847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41461
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 910 000 € 19452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41299
  • ფართი 201 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 500 000 € 9259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41625
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 800 000 € 16766 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41357
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 380 000 € 14251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41332
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა