2 120 000 €
17667 €/m²
Property 41359 photo 1
Property 41359 photo 2
Property 41359 photo 3
  • ობიექტის კოდი 41359
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 120 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 17
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 120 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

Designing luxury residences of such beauty and providing an intelligent, systematic and fully functional design that truly inspires the soul through creativity, elegance and style. Is created for those who live, work and play in place that represents the fast pace of a city and lifestyle of a Mediterranean resort. The new prestigious beachfront towers in Limassol are located in one of the most sought after neighborhoods with the best 5-star hotels — Amathus Beach Hotel and Four Season. The project is conveniently positioned in a carefully selected, quiet, and safe neighborhood in one of the most prestigious areas of Limassol city. This contemporary development is inspired by unobstructed sea and city view, surrounded by picturesque green landscape.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 770 000 € 16586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41353
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 680 000 € 19142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41293
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 780 000 € 19857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41296
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 240 000 € 16231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41341
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 775 000 € 8743 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14950
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 120 000 € 17666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41359
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 780 000 € 20000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41298
  • ფართი 139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 040 000 € 17000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41346
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 340 000 € 16956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41354
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 150 000 € 17916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41363
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა